Koumáci na jaře

Škola

Koumáci na jaře

Autor: Koumáci


Jarní úklid? Ale samozřejmě! My v naší škole jsme se na jaro připravili během pondělního projektového dne. V různých dílnách jsme pečovali o naši školu a odpoledne pak i s rodiči o pozemek u řeky, kam se chodíme učit a kde pořádáme naše slavnosti v průběhu školního roku. V matematice přicházíme na kloub násobilce, v českém jazyce nás zajímala slova a jejich různé tvary a zapracovali jsme i pravidelném sebehodnocení.

Na angličtině jsme si užili velikonoční den :) zopakovali jsme slovní zásobu a zahráli si tradiční hry Egg Rolling a Easter Egg Hunt.

Týden jsme zakončili návštěvou Dětského muzea v nové budově Národního muzea. Expozice v několika různých prostorách nabízí nové pohledy na přírodu, lidi a jejich výtvory prostřednictvím interaktivní exponátů a herních prvků. Užili jsme si současně hravé i vzdělávací dopoledne.


Chcete článek sdílet?