Tvoříme tým silný jako strom

Seznamte se se členy našeho týmu, kteří působí ve třídě Rarášků.

Michaela Doležalová, DiS
průvodkyně LMŠ Na Dvorečku

Co mám ráda: moře, hory, lesy, zvířata, plané rostliny, stromy, bouřku, oheň, déšť bubnující do stanu, kameny, dětský smích, otázky a nápady, kontaktní rodičovství, Měsíc a Slunce, teplo, saunu, éterické oleje, masáže, čokoládu, banány, jahody a lesní plody, dobrou kávu, točenou zmrzlinu od Hájka, jízdu na koloběžce, běžky, bosou chůzi, veselé barvy, tvoření, hlavně to z přírodnin, keramiku, šití, DIY, živelnou hudbu, tanec a spánek :-).

BcA. Kateřina Pithartová Kozinová
pedagog Rarášci

Pocházím z velké chodské rodiny a rodiče se mě snažili vychovávat k pokoře a empatii. Od malička jsem si hrála v přírodě a vracím se do ní dnes a denně. Cítím, že teď je na mně, abych i já tyto hodnoty předávala dál. Proto se věnuji dětem, a proto jsem přišla do Jednoho stromu.

Kateřina Franzkiová
asistent pedagoga v pobočné třídě LMŠ

Jeden strom je pro mne druhou rodinou. Vnímat tu neuvěřitelný rozvoj osobností a respektu. Jeden kmen a spousta větví, to jsme my🙂.

Mgr. Veronika Vonzová
chůva Rarášci

Jsem tu od toho, abych nabídla bezpečnou a láskyplnou náruč těm nejmenším, kteří se učí důvěřovat.

Bc. Jindřiška Kadlečková, DiS
vedoucí pedagog Rarášci, pedagog v pobočné třídě LMŠ

“Dospělí sami nikdy nic nechápou a děti to hrozně unavuje stále a stále jim něco vysvětlovat. Děti musí být k dospělým hodně shovívavé.” Antoine de Saint-Exupéry

Mgr. Alena Laláková
ředitelka

Pracuji jako pedagog a psychoterapeut s orientací na léčbu závislostí. Poznávat a objevovat nové, učit se a hrát si je cesta, po které mě baví jít. Pokud na ní ještě potkám lidi, hory, přírodu, kolo a knihy, jsem nejspokojenější. Ve vztahu k dětem je pro mne důležitý respekt, zdravá míra tolerance, jistota a srozumitelnost. Věřím v sílu jejich fantazie, ze které si stále i v dospělosti mohu trochu brát... a tak si pořád hrát.