Puštíci na cestách

Škola

Puštíci na cestách

Puštíci


Týden před jarními prázdninami jsme trávili všude možně, jen ne v naší třídě. V pondělí jsme si s ostatními třídami užili masopustní rej na pozemku, kde jsme si zazpívali, zatančili, zahráli hry, dali masopustní koblihu a spálili basu. Ve středu jsme se vydali učit do školkové jurty. Naši třídu čekaly potřebné úpravy, tak jsme vyyužili nabídky azylu školky. A bylo nám moc hezky. Mezi čtením a počítáním jsme přikládali do kamen, aby nám bylo teplo a o přestávce jsme si pohráli se školkáči. Měli jsme dokonce to štěstí, že jsme byli svědky školkového pálení masopustní basy. Ve čtvrtek jsme vyrazili do muzea hudby, kde jsme se na dílně Šaman seznámili s novýni nástroji. Některé dokázaly dělat opravdu nečekané zvuky:-)

V pátek nám počasí přálo, a tak jsme si užili zářivého sluníčka při angličtině v lese. Úplné horko nebylo, proto většina aktivit probíhala v pohybu. Zahráli jsme si tichou poštu ve štafetě, běhací pexeso s kocourem Ottou, napodobovali pohyb různých zvířátek a stávali se městskými i lesními průvodci. Snad nám některá nová slovíčka budou příště o něco povědomější. Tak hurá na prázdniny!


Chcete článek sdílet?