Puštíci před školou v přírodě

Škola

Puštíci před školou v přírodě

Puštíci


Tento týden jsme věnovali opakování, procvičování a ověřování znalostí. Potřebujeme vědět, jak dobře se ve všem, s čím jsme se seznámili, orientujeme. Podle toho jsme si domluvili, na co zaměříme i svoje domácí procvičování. Fidor nám připravil prezentaci z výpravy na Madeiru, což bylo příjemné zpestření tohoto jinak docela náročného týdne.

Ve středu jsme se s Puštíky "přenesli" do království anglického kluka Boba, tedy jeho pokojíčku a zkoumali jeho "vychytávky". Vzpomněli jsme také na "zoopark" našeho Vocabulary a připomněli si všechna zvířata, která už umíme pojmenovat a popsat. I my dovedeme běhat, skákat, plavat a třeba i lézt po stromech. Umíme toho ale mnohem více, třeba hrát lakros, jezdit na kole nebo na koni a právě o těchto našich dovednostech a koníčkách jsme se bavili i anglicky. A na co se těšíme? Samozřejmě na School in nature:-).


Chcete článek sdílet?