Sluníčko na jahodách

Sluníčko na jahodách
Tak loudavě jsme se probouzeli z Velikonoc a užívali si sluníčko, sázeli jahody do nového jahodníku, opakovali si masáže, složili spoustu ale opravdu spoustu dřeva a MOC DĚKUJEME všem, kteří přišli pomoct!!! Uvítali jsme Mgr.Šabíkovou. Brala si během celého dopoledne děti po skupinkách a velmi systematicky s nimi dělala různá cvičení, aby měla představu o každém z nich
Autor: Renáta Vonzová
Galerie obrázků
Odkazy na více fotek
Název galerie
místo pro odkaz