Sluníčko na jahodách

Školka

Sluníčko na jahodách

Tak loudavě jsme se probouzeli z Velikonoc a užívali si sluníčko, sázeli jahody do nového jahodníku, opakovali si masáže, složili spoustu ale opravdu spoustu dřeva a MOC DĚKUJEME všem, kteří přišli pomoct!!!  Uvítali jsme Mgr.Šabíkovou. Brala si během celého dopoledne děti po skupinkách a velmi systematicky s nimi dělala různá cvičení, aby měla představu o každém z nich

Autor: Renáta Vonzová



Galerie obrázků

Odkazy na více fotek

Název galerie
místo pro odkaz


Chcete článek sdílet?