Na kole i po svých - ve Stodole

Na kole i po svých
Autor: Lucie Hořejší
Duben - ještě tam budem! Letos to tedy platí, co myslíte?
I když odpoledne už sluníčko sílu mívá, rána jsou chladná a vítr, co se kolem poslední dny prohání, je rozhodně neohřívá.
Máme za sebou první (ale zato hnedle celodenní) vyjížďku, abychom otestovali všechny cyklisty a cyklistky přihlášené na cykloškolku. A víte co? Všichni prošli! Skvělí jezdci, neohrožené jezdkyně. Odměnou za naši odvahu a ujeté kilometry nám byl sluníčkový den oslazený vanilkovou zmzlinou v Dobřichovicích.
Taky jsme přivítali první vykukující hrášky na záhonkách i ty větší v našich indi-vindi pokusných pytlíčkách. Víme už (a stejně pořád dál pilujeme), koho musela slepička obejít, když chtěla trochu vody pro kohoutka, kterému zaskočila jahoda, protože byl lakomý. Oslavili jsme Den Země a taky jedny důležité narozeniny. Zahráli a zazpívali jsme si spoustu písniček.
A měli jsme se. My jsme se měli, že jsme se měli!